




Жіночі трикотажні лосини від китайського виробника одягу компанії Ao longcom.
Ці лосини — справжня знахідка для тих, хто цінує комфорт і якість.

Пояс лосин зручно сидить на талії завдяки широкій трикотажній гумці, не стискаючи рухів і не залишаючи слідів на шкірі.
Зовнішні бічні шви прикрашають лампаси.

А матеріал, з якого вони зроблені, добре тягнеться, що дає змогу лосинам ідеально облягати фігуру та не сковувати рухів.
У нашому інтернет-магазині представлені три розміри — 5XL, 6XL і 7XL — щоб кожна жінка змогла знайти для себе відповідний варіант. А вибрати колір — легко: ми пропонуємо дві моделі — у світло-сірому та сірому відтінках, які чудово поєднуються з будь-яким верхнім одягом і взуттям.

Ці жіночі трикотажні лосини від Ao longcom — чудовий вибір для тих, хто шукає поєднання комфорту та стилю.
Заміри
|
Розмір |
Зовнішній/внутрішній шов у см |
Обхват стегон по людині в см
|
Обхват по талії по людині в см |
|---|---|---|---|
|
5XL |
99/70 |
От 94 до 112 |
От 70 до 106 |
|
6XL |
103 / 72 |
От 100 до 118 |
От 74 до 110 |
|
7XL |
105/74 |
От 106 до 122 |
От 80 до 116 |
На моделі, що має такі параметри: зріст — 168 см., вага — 60 кг., обвід по стегнах — 96 см., обвід по талії — 70 див. одягне розмір 5XL.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Посадка | Завищена талія |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Вид виробу: | Лосини |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ao longcom |
- Ціна: від 164 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.





