



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічі однотонні шорти завдовжки до коліна від китайського виробника одягу з 2 кишенями з боків і накладним заднім.

Пояс на гумці та продубльований шнурком — зав'язка назовні.

Виробник то заявляє про 80% спандексу і 20% шовку в складі. Китайці називають цей матеріал — холодний шовк.

Розмірний ряд містить один розмір 5XL, але шорти маломірять. Оптову продаж починаємо від 4 одиниць одним кольором або різними кольорами показаних на фото.

Заміри
| Розмір | Зовнішній/внутрішній шов у см | Висота сидіння перед/зад у см | Максим. натягування гумки в поясі в см (рекомендуємо по людині). | Обхват по стегнах у см у виробі (рекомендуємо по людині) |
| 5XL | 50 \ 18 | 36 \ 39 | 120 ( От 106 до 116) | 140 ( От 114 до 124) |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип товару | Шорти |
| Обхват талії | 114 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Посадка | Середня посадка |
| Довжина шорт від лінії талії | 56 см |
| Застібка | Шнурівка |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 5XL |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 134 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.
