

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подарунковий брелок для ключів із кільцем на ланцюжку у формі поцілунку інкрустований камінням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Вага | 45 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для дівчаток |
| Тематика малюнка/форми | Поцілунок |
- Ціна: 130 ₴
